اقدامات صورت گرفته پروژه مهر شهرستان ابوموسی اعلام گردید.

احمد حامدی مدیریت آموش و پرورش شهرستان : انتظاری که از خیرین ، والدین و مئولین شهرستان داریم حمایت همه جانبه و ارتباط مستمر با آموزش و پرورش می باشد.به گزارش خبرنگار نافذآنلاین: اقدامات صورت گرفته در ستاد پروژه مهر شهرستان توسط احمد حامدی مدیریت اموزش و پرورش شهرستان در مسجد جامع اعلام گردید .

ایشان در ابتدای سخنان ضمن تبریک به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس به خانواده معظم شهیدان ، جانبازان ، ایثارگران و عموم مردم ،آغاز مهر را ماه مهربانی و آغاز شکوفه های علم و دانش دانسته و به معلمان ، دانش آموزان ، والدین و تمام کسانی که دست به قلم هستندتبریک گفتند.

حامدی ضمن تشکر از حمایت ها و پیگیری های اعضای پروژه مهر شهرستان خصوصاً رئیس شوراو فرماندار شهرستان در آماده سازی و بازگشایی مدارس ، ابراز امیدواری کردند با توجه به اقدامات صورت گرفته امسال نسبت به سال های قبل از آمادگی بیشتری جهت استقبال از دانش آموزان در اول مهر ماه وجود دارد و دانش آموزان جزیره با آرامش خاطری نسبت به سنوات قبل می توانند به تحصیل علم و دانش بپردازند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان با اعلام خبر افتتاح دبستان دخترانه ریحانه از تلاش های اداره کل نوسازی و تجهیر مدارس استان و اداره کل اموزش و پرورش استان هرمزگان تشکر کرده و عنوان نمدند با وصل انشعاب آب ، برق ،تلفن ،محوطه سازی، نصب کولر و کلیه امکاناتی که یک مدرسه مجهز نیاز دارد ، هم اکنون در این مدرسه نصب و از فردا میزبان دانش آموزان کلاس اولی می باشد .

ایشان از صدور حکم  و  ابلاغ آن به تمام معلمان خبر داد و گفت با توجه به اینکه هنوز بخشی از معلمان وارد جزیره نشده اند پیگیری های لازم انجام گرفته است تا بلافاصله پس از ورود به جزیره به محل پست سازمانی رفته و وظایف خودرا از نخستین روزهای آغازین سال انجام بدهند.

احمد حامدی از اقدامات صورت گرفته در پروژه مهر شهرستان در بحث سیستم های سرمایشی شمل کولر، یخچال ، آب سردکن و … جهت کلیه مدارس خبر داد و گفت در بحث بهداشت مدارس تمام مدارس شست و شوی کامل صورت گرفته است و اقلام بهداشتی و ورزشی مورد نیاز مدارس خریداری و در اختیار مدیران محترم مدارس قرار گرفته است .

همچنین  نصب بنر ، پرچم ، شعارنویسی  ، نقاشی متناسب با هر گروه سنی در داخل مدارس به صورت جدا انجام گرفته است و کتاب های مورد نیاز دانش آموزان در کلیه مقاطع آماده و پس از شروع سال تحصیلی در اختیار این عزیزان قرار خواهد گرفت .

حامدی اشاره ای به بحث کیفیت بخشیدن به نظام آموزش و پرورش کردند و گفتند : با توجه به تاکیدات وزیر محترم آموزش و پرورش ، اقدامات بسیار خوب و موثری در این شهرستان صورت گرفته است و علی رغم تمام مشکلات ، آموزش و پرورش این شهرستان از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد که حاصل و نتیجه آن را می توان به قبولی رتبه زیر هزار یکی از دانش آموزان این جزیره در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان اشاره کرد .

ایشان در پایان سخنان خود از تمام خیرین ، مسئولین و والدین دانش آموزان درخواست کرد تا با حضور خود در مدارس همیار مسئولین مدرسه باشند و از حمایت های خود جهت اجرای هر چه بهتر برنامه ها هدریغ نورزند.