برگزاری تظاهرات روز ۱۳ آبان در ابوموسی

همزمان با ۱۳ آبان روز «ملی مبارزه با استکبار جهانی» مردم ابوموسی با حضوری پرشور در تظاهرات این روز در دل آبهای نیلگون خلیج فارس، بار دیگر مشتی پولادین بر دهان استکبار جهانی و مزدوران جیره خوارش زدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نافذ آنلاین، تظاهرات روز ١٣ آبان در شهرستان ابوموسی همزمان با سراسر کشور با حضور شور انگیز دانشجویان، دانش آموزان، مسئولان و اقشار مختلف مردم از مسیر حوزه دانش آموزی تا مسجد جامع برگزار شد.

در این تظاهرات که در دل آبهای خلیج فارس برگزار شد شرکت‌ کنندگان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»،«مرگ بر آل سعود خائن» و دهها شعار ضد استکباری دیگر، ندای استکبار ستیزی خود را از کنار پهنه آبهای خلیج فارس طنین‌انداز کردند.

در این مراسم که دانش‌آموزان، دانشجویان، روحانیون، مسئولان، نیروهای نظامی و انتظامی و سایر اقشار مردم ابوموسی حضور داشتند شرکت کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی که شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» بر روی آن نوشته شده بود روز ۱۳ آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی را گرامی داشتند و خشم و انزجار خود را از سیاست‌های آمریکا و رژیم اشغالگر قدس اعلام کردند.
راهپیمایان یوم الله ۱۳ آبان در ابوموسی در قطعنامه پایانی هرگونه اقدام مبنی بر دوستی با آمریکا را محکوم و اعلام کردند بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری کسی حق ندارد دست دوستی به سوی آمریکا دراز کند.
حجت الاسلام اسدی سخنران ویژه این مراسم در سخنانی گفت: یوم الله ۱۳ آبان یادآور سه حماسه انقلابی ملت ایران در سالهای ۱۳۴۳، ۱۳۵۷ و ۱۳۵۸ است و روزی است که امام راحل آن را انقلاب دوم نامید.