حماسه ۹ دی نشان داد مردم برای همیشه پشتیبان انقلاب هستند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابوموسی گفت: اهمیت 9 دی در تثبیت پایه های انقلاب و رسوایی فتنه گران در سال 88 برای دشمنان داخلی و خارجی آشکار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نافذآنلاین : سرهنگ سدیدپناه در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار نافذآنلاین بیان داشتند : اهميت و جايگاه حماسه 9 دي و ماندگاري آن در تثبيت پايه‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي در جهت رسوايي و ماهيت فتنه‌گران پس از انتخابات سال 88 با توهين به مقدسات و تخريب اموال عمومي کاملا مشخص شد چراکه استکبار جهانی و صهیونیسم با همکاري منافقان و فريب‌خوردگان قصد از بين بردن ارزش‌هاي ديني و اسلامي مردم را داشتند..

اما ملت قهرمان ايران اسلامي در 9 دي همان سال و پس از بی حرمتی فتنه گران به ساحت مقدس امام حسین(ع) و عاشورای حسینی با هوشياري و ولايتمداري در مقابل فتنه‌گران و حاميان آنها خوش درخشيدند و برگ زرين ديگري بر افتخارات خود و نظام افزودند

به گفته سدیدپناه حماسه 9 دی ماه 88 نقطه عطفی در انقلاب بزرگ اسلامی ملت ایران است که به دشمنان نظام و انقلاب ثابت کرد مردم همیشه پشتیبان انقلاب هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابوموسی تصریح کرد: حماسه پرشور 9 دی در ادامه اهداف الهی حضرت امام (ره) و یک جهش بزرگ درحرکت تکاملی انقلاب است که آن را می توان انقلابی دیگر دانست که توسط ملت ولایتمدار ایران خلق شد و این روز در تاریخ ملت ایران ثبت شده است و آیندگان آن را به عنوان زمان شناسی این نسل خواهند شناخت.

ایشان در ادامه در خصوص عوامل موثر در شكل گيري حماسه نهم دي ماه گفتند : مديريت رهبري در عبور از فتنه 88 و شكل گيري حماسه نهم دي ماه 88 از جمله مواردي است كه با نگرش به اصول مديريت بحران به نقش اثرگذار رهبري در آن مي توان اشاره نمود. در واقع نقش رهبري، گذر از فتنه و تحقق بصيرت ملي را در طول 8 ماه جنگ تبليغاتي فشرده دشمن به ارمغان آورد و اهميت و جايگاه ولايت فقيه را بعنوان ستون خيمه نظام معنا نمود. واقعيتي كه فوكوياما نظريه پرداز سياسي جهان، از آن به عنوان جريان ولايت و استراتژي پرنده شيعه ياد مي نمايد.

در پایان سرهنگ سدیدپناه گفتند : يكي از ملموس ترين بي بصيرتي ها در خواص و نخبگان جامعه در جريان اغتشاشات بعد از انتخابات سال 88 رقم خورد در جايي كه برخي از خواص نيز سر در گريبان نسخه های غربی خود فرو بردند، و با سكوت خود شعله هاي ناداني و غبار فتنه را دو چندان نمودند که مردم با بصیر ما با جواب محکمی که به سردمداران فتنه و اربابان غربی و صهیونیستی آنان در 9 دی ماه سال 88 و بعد از آن دادند یکبار دیگر انقلاب اسلامی را بیمه کردند و به دشمنان نشان دادند که تا آخر پای آرمان های خود ایستاده اند.