دیدار اعضای شورای اسلامی شهر ابوموسی با فرماندار شهرستان

اعضای شورای اسلامی شهر ابوموسی به مناسبت روز شوراها با فرماندار شهرستان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نافذ آنلاین، به مناسبت روز ملی شوراها، اعضای شورای اسلامی شهر ابوموسی با سید عبدالمحمد سجادی فرماندار شهرستان ابوموسی دیدار و گفتگو کردند.
سید عبدالمحمد سجادی فرماندار ابوموسی در این نشست گفت: گسترش هماهنگی و همفکری بیشتر با شوراها برای بهبود سطح خدمات رسانی به مردم از اهداف اصلی این نشست هاست.
فرماندار ابوموسی اظهار کرد: هماهنگی و تعامل یک اصل مهم و تعیین کننده در صحت و سلامت تصمیمات است و در این میان همراهی شورای شهر با فرمانداری از ضروریات مهم تلقی می شود.
وی افزود: هدف اصلی تشکیل شورا با توجه به فرامین قرآن کریم استفاده از جایگاه مهم مشورت و همفکری است.
سجادی خاطرنشان کرد: مشورت موجب خواهد شد ضریب خطا و اشتباه به حداقل ممکن برسد و در مقابل سلامت و صحت تصمیمات و اجرای برنامه ها ارتقا یابد و این امر زمینه خدمت به مردم را فراهم خواهد کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار کرد: تأکید بر تعامل با همه دستگاههای اجرایی و مردم عزیز تنها برای رفع بهتر مشکلات، کاهش اختلافات و انتخاب بهترین گزینه ها می باشد.
وی با اشاره به وظایف شورای شهر گفت: وظایف شورای محترم شهر و شهرداری رسیدگی به امور شهری است.
فرماندار ابوموسی افزود: مردم تشنه خدمت صادقانه و کار سالم هستند و شورا‌ها ظرفیت مناسب برای خدمت رسانی به مردم است. اعضای شورا نیز در راستای اهداف و وظایف خود سعی نمایند با عمران و ابادانی آرامش روانی را در شهر حاکم سازند.