فرماندار ابوموسی: با اتکا به سرمایه انسانی برای توسعه ابوموسی گام بر می داریم

فرماندار ابوموسی به همراه معاون، بخشدار و مسئولان شهرستان به مناسبت هفته دولت با حضور در گلزار شهدای ابوموسی، با آرمان های امام راحل (ره) و شهدای گمنام تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نافذ آنلاین، رضا پوربابایی فرمانار شهرستان ابوموسی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را فرصت مغتنمی برای معرفی و نمایش نتایج تلاش ها و عملکرد دولت برشمرد.
فرماندار ابوموسی در حاشیه تجدید میثاق با شهدا، هفته دولت را تجلیل از مقام شهدایی دانست که در اوج اقتدار سیاسی و اقبال اجتماعی، صفات بارز انسانی خود شامل تواضع، فروتنی، عشق به مردم و خدمت به خلق خدا را سرلوحه ی کار خود قرار داده بودند و خدمات خالصانه ای نیز انجام دادند.
پوربابایی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر دو شهید ارزنده و بزگوار دولت بودند؛ گفت: خداوند متعال را شاکر و سپاسگزارم که توفیق خدمتگزاری به مردم ابوموسی را به بنده عطا کرد و ما به عنوان نیروی خدمتگزار مردم، با توکل بر خداوند متعال و با اتکاء به سرمایه های انسانی و سایر منابع گام های بسیار بلندی در جهت رفاه مردم شریف و نجیب ابوموسی و توسعه و پیشرفت شهرستان بر خواهیم داشت.