معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان: ابوموسی هویت و پیشانی جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: فرماندار ابوموسی مسئولیت بزرگی پیش رو دارد زیرا ابوموسی هویت و پیشانی جمهوری اسلامی ايران و حافظ امنیت و آرامش خلیج فارس است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نافذ آنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان ابوموسی، عنوان كرد: ابوموسی باید بدرخشد همان گونه که تا کنون درخشیده است و در این شهرستان باید خدمات رسانی به مردم به بهترين نحو انجام گیرد.
وی با اشاره به شرایط موجود کشور، بیان کرد: کشور ما در شرایط ویژه و متفاوتی قرار دارد که باید با همدلي و ایجاد انسجام همچون گذشته این شرایط و دوره را نیز پشت سر گذاشت.
اکرمی اضافه کرد: هر ایرانی غیرتمندی وظیفه دارد این شرایط را به درستی شناسایی و درک کند و در راه ایجاد وحدت ملی گام بردارد.
وی با بیان اینکه دشمنان ارزش های این سرزمین همواره به دنبال ضربه زدن به این آب و خاک بوده اند، تصريح كرد: دشمنان همواره به دنبال کارشکنی برای این ملت و نظام جمهوری اسلامی بوده اند اما هیچ گاه موفق نشده و نخواهند شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: آمریکا تصور کرده که اگر از برجام خارج شود، اتفاقات عجیب و غریب در کشور ما به وقوع می پیوندد و دشمنان این سرزمین همیشه احمق ترین افراد هستند که چنین تصوراتی دارند.
وی با اشاره به هشت سال دفاع مقدس، افزود: ملت ما هشت سال در برابر تمامی دنیا ایستادگی کرد و خم به ابرو نیاورد، شاید آنها رشادت های مردم این مرز و بوم را فراموش کرده اند، زیرا باید بدانند که این ملت در برابر زورگویان هیچ گاه سر خم نخواهد کرد.
اکرمی بازگشت به روحیه گذشت و ایثار در ایام دفاع مقدس را راهی برای برون رفت از شرایط موجود دانست و عنوان کرد: باید با احیا همان روحیه ایثار و از خود گذشتگی که در زمان دفاع مقدس وجود داشت به جنگ شرایط فعلی رفت و تنها راه برون رفت از این دوره همان روحیه است.
وی تاکید کرد: در زمان دفاع مقدس تمام مردم ایران علي رغم وجود سلایق، قومیت، مذهب و نگرش سیاسی گوناگون در یک ید واحد در برابر دشمنان ایستادگی کردند، شهیدان بسیاری از اقلیت های دینی و مذاهب در میان شهدای دفاع مقدس وجود دارند که نشان دهنده ایجاد همبستگی و وحدت در جامعه بوده که برای برون رفت از شرایط موجود باید به همان زمان بازگشت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: راه دیگر برای عبور از مقاطع سخت، پیروی از رهبری است و در زمان جنگ تمام مردم پیرو امام خمینی (ره) بودند و در این زمان نیز باید پیرو فرمان مقام معظم رهبری بود.
وی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری همواره با رهنمودهایشان در شرایط سخت، کشور را به ساحل امن و آرامش هدایت نموده اند.
وی با بیان اینکه مدیران نظام جمهوری اسلامی ايران نمی توانند فاسد باشند، افزود: مدیران جمهوری اسلامی نمی توانند فاسد باشند، مدیری که فاسد است دزدی است که جامه مدیر جمهوری اسلامی را بر تن کرده و باید این گونه افراد را پیدا و با آنها برخورد کرد.
اکرمی اضافه کرد: مدیر نظام جمهوری اسلامی باید در مسیر سرافرازی و سربلندی این نظام گام بردارد و خدمت به مردم را از وظایف ذاتی خود بدانند و از تمامی توان خود در راه خدمت به مردم استفاده کند.
وی بابیان اینکه باید امنیتی که به سختی به دست آمده را حفظ کرد، افزود: امنیت به این راحتی به دست نمی آید و هزاران نفر پیدا و ناپیدا جان خود را گذاشتند تا امنیت در کشور ایجاد شود.
اکرمی اضافه کرد: مردم باید آگاه باشند که گرگ های گرسنه در خارج از اين سرزمین منتظر کوچکترین اشتباه برای برهم زدن امنیت کشور هستند.
وي كفت: فرماندار ابوموسی مسئولیت بزرگی پیش رو دارد زیرا ابوموسی هویت و پیشانی جمهوری اسلامی ايران و حافظ امنیت و آرامش خلیج فارس است.
در پايان اين مراسم از زحمات سيد عبدالمحمد سجادي فرماندار سابق ابوموسي قدرداني و رضا پوربابايي به عنوان سرپرست جديد فرمانداري شهرستان ابوموسی معرفي شد.