ارزاق عمومی در بین مهمنان نوروزی قشم توزیع شد

رئيس كميته بازرگانی ستاد تسهيلات سفرهای قشم از توزيع و عرضه وسيع ارزاق عمومي مورد نياز انبوه مهمانان و گردشگران نوروز ۹۲  در اين جزيره با تدابير ويژه ستاد تسهيلات سفرهای قشم و ارگان ها و دستگاه های مرتبط خبر داد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی نافذ آنلاین بوموسی به نقل ازهرمز ، اميری روز دوشنبه با بيان اين مطلب گفت: انواع ميوه و سبزيجات با نرخ مصوب و نيز گوشت قرمز و مرغ در سطح وسيع  با مساعدت ستاد تسهيلات سفرهای قشم و دستگاه های مرتبط با فرمانداری اين شهرستان از ابتدای تعطيلات پايان سال و نوروز ۹۲ به شكل مطلوبی بين مردم و مهمانان نوروزی جزيره ی قشم توزيع شده است. وي با اشاره به اينكه روند توزيع نيازهای اساسی مردم تا پايان تعطيلات (۱۶ فروردين ۹۲) ادامه خواهد داشت افزود: با تدابير ستاد تسهيلات سفرهای قشم و افزايش ميزان توليد آب شرب شيرين و ساعت كار نانوايي ها و نيز فعال سازی غرفه های عرضه آب، نان و يخ خوشبختانه در زمينه نيازهای اساسی مسافران و گردشگران طی ايام تعطيلات نوروزی مشكلی ديده نشد.

رئيس كميته بازرگانی ستاد تسهيلات سفرهای قشم از فعاليت سامانه پيام كوتاه امور اصناف سازمان منطقه آزاد قشم به شماره ی ۳۰۰۰۷۸۲۲۲۲ و تلفن گويای ۵۲۴۱۰۱۰ – ۰۷۶۳ و نيز تلفن شماره ۵۲۴۰۹۲۶ – ۰۷۶۳ ويژه شهر قشم و با شماره ۵۲۷۳۳۳۹ -۰۷۶۳ ويژه شهر درگهان به عنوان شماره های رسيدگی به شكايات مردمی خبر داد.

جزیره ی قشم با آغاز تعطيلات پايان سال و نوروز ۹۲  ميزبان انبوه مسافرانی است که از اقصی نقاط میهن اسلامی به این جزیره ي زیبا در جنوب کشور سفر کرده اند.