برنامه های هفته معلم اعلام شد.

 

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بوموسی آقای حامدی اعلام کرد : امسال به لطف خدا برنامه های خوبی  برای هفته معلم در دستور کارداریم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني نافذ آنلاين بوموسي، آقای حامدی رئیس آموزش وپرورش شهرستان در مصاحبه با خبرنگار نافذ آنلاین بوموسی با تبریک روز معلم به معلمان و فرهنگیان شهرستان  گفت: شهید استاد مطهری  از اساتید بزرگ و از معلمان گرانقدری که درسخت ترین  شرایط و عرصه زمانی به آموزش دین و مبارزه با تفکرات ضد اسلامی مشغول بودند. شهید مطهری به جهت فعالیت های دینی و ارزشمند ی که داشتند به صورت زودتر ازموعد از دانشگاه دستش را کوتاه کردنند.
در ادمه افزود: معلمان در عرصه های مختلف کشور تلاش های زیادی داشتند یکی از عرصه ها، عرصه جهاد  که آن جهاد 8سال دفاع مقدس است که حضور 150هزار معلم در دفاع از حق و نابودی باطل بوده که 49 هزار شهید معلم در مسیر انقلاب و پایندگی ایران تقدیم شده است.
وی تصریح کرد؛ معلمان حضورشان در هرکجا بوده حضور با بصیرتی واندیشمندانه ای بوده و در مسیر تعلیم وتربیت گام برداشته اند. معلمان حتی در میدان نبرد و جنگ دست از تعلیم وتربیت برنداشته  وبحث تعلیم وتربیت را دنبال کردندو  ارزش معلم همین بحث که کار خدایی ونبوی است همان طور که پیامبر فرمو د من برای تعلیم مبعوث شده ام.

رئس آموزش وپرورش برنامه های هفته معلم را اینگونه شرح داد:

امسال به لطف خدا برنامه های خوبی دراین هفته داریم که شامل: 1- غباررویی گلزار شهدا ودیدار با خانواده شهداء فرهنگیان در سطح شهرستان
2- برگزاری  همایش حلقه صالحین بسیجیان فرهنگی
3- حضور اعضای شورا آموزش و پرورش و تقدیر از معلمین در مدارس می باشد.
4- تقدیر از معلمان پیش کسوت در مسجد جامع 
5- جشن بزرگداشت مقام معلم با حضور معلمان و نماینده مدیر کل استان
6- مسابقات ورزشی شامل: فوتبال وتنیس روی میز
7-  همایش پیاده روی خانواده فرهنگیان از محل آموزش وپرورش  به طرف مجموعه تفریحی غدیر

معلم نمونه شهرستان  بو موسی چه کسی است؟

درپایان مصاحبه، خبرنگار نافذ انلاین پرسید معلم نمونه شهرستان چه کسی است وی جواب داد: برابر با بخش نامه و فرم های ارزیابی و نظر سنجی دانش آموزان و مقالات پژوهشی، آقای محمد جاودان معلم نمونه شهرستان است.