حضور سردار فدوی در جمع نمازگزاران مسجد جامع بوموسی

شب گذشته سردار فدوی در جمع مردم جزیره بوموسی  به اقامه نماز پرداختند

به گزارش پايگاه اطلاع رساني نافذ آنلاين بوموسي، سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران درجمع نمازگزاران مسجد جامع حضور داشتند ایشان بعد ازاقامه نماز به سخنرانی پرداختند
سردار فدوی در ابتدا از مردم جزیره و مرزداران نظام در این منطقه تشکر کرد ودر ادامه گفت: ماه رجب بر شما  مردم  جزیره  و ولایی مبارک باشد و ایام ماه رجب را که انشاالله به برکت عنایتی که خداوند دراین ماه گذاشته و وعده هایی راکه راجبه این ماه، ماه شعبان و ماه رمضان داده بهره ببریم.
به طور مسلم ماه رجب،ماه شعبان،ماه رمضان متفاوت باماه های دیگر است. این که خداوند دراین ماه ها برکتی متفاوت گذاشته این مسلم است امااین برکت شامل آنهایی می شود که خودشان باورکرده باشند. برکات ماه رجب راباورموضوع بسیار مهمی است که اگر آدم باور بکند به این چیزی که وعده ی خداوندی هست این چیزی که درادعیه سفارش شده که انجام بدهید تاآن وعده ی الهی محقق پیدابکنداین راباوربکنیم به صورت مسلم این تحقق پیدا میکند،امااگراین باورصورت نگیرد خوب بی بهره گی مال ماست، بی بهره گی مال کسی که باور نکرده ودر  تقویت باور خودش کوشا نبوده .
وی در خصوص حماسه  های سال 92 افزود:
هر بار در انتخابات جلوه ای بروز می کند که این جلوه متفاوت با انتخابات قبل است جلوه ای که رشید بودن وپای کار بودن مردم را نشان می دهد.
جلوه ای که در حماسه اقتصادی و جود دارد این است که ما شروع کننده خروج روند سالهای طولانی فروش نفت خام  هستیم و درابعاد سیاسی امسال متفاوت با انتخابات دیگر می توانیم حماسه دیگر رقم بزنیم.
مصداق مشخص حماسه بودن اتخابات در پیش رو داریم، شور و نشاط و حضور حداکثریست، حضور حداکثری امسال متفاوت با همه انتخابات گذشته است.
درادامه افزود: دشمن ما یک اعتقادی دارد که سال های طولانی روند خود را براین تحلیل گذاشته است که می گویند واقعیت مهم نیست تصویر از واقعیت مهم است یکی از تصاویری که می خواهند نشان بدهند همین حضور مردم است که میخواهند آن را کم جلوه نشاد بدهند
حرکت و اقدام ما در باطن، ذهن و درتحلیل  دشمن که توان و قوت بازدارنده دارد به جا خواهد گذاشت. ودشمن مطمئن بشود به لحاظ نظامی و تهدید سخت کاری  در برابر انقلاب اسلامی از او برنمی آید.